kim jesteœmy

Na konińskim rynku usług gastronomicznych jesteśmy obecni od 2001 roku, kiedy to zaistnieliśmy, jako ATELIER Akademia Sztuki Kulinarnej - pierwsza na lokalnym rynku profesjonalna firma cateringowa. Mijały lata… Z trzyosobowej rodzinnej firmy powstała rozpoznawalna i najprężniej działająca firma cateringowa w mieście, która dziennie wydawała nawet 1900 posiłków. 

Gastronomiczna mapa Konina powiększa się nieustannie, a modny catering to teraz dodatkowa działalność prawie każdej restauracji. My jednak chcemy iść dalej i wyprzedzać oczekiwania i potrzeby naszych gości. Chcemy być prekursorami i wyznaczać trendy.

Catering dietetyczny to nowa marka na konińskim rynku. Nasz udział w projekcie Odmieniamy Siebie uświadomił nam jej potrzebę wśród lokalnej społeczności. Chcesz zrzucić kilka kilogramów lub po prostu zacząć zdrowo się odżywiać? Możesz to zrobić samodzielnie, poświęcając czas, mozolnie i z konsekwencją przygotowując posiłki zgodnie z podstawowymi zasadami żywienia. Wiemy jakie to trudne i czasochłonne. My dajemy Ci wybór. Teraz możesz skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy.

Serdecznie zapraszamy!